Dangerous love - On

29. ledna 2017 v 18:05 | Carol |  Dangerous Love
Jelikož jsem tuhle povídku už jednou slíbila Hatachi, která trpělivě čekala, tak jsem dneska dávám i první kapitolu :) Doufám, že si ji užiješ^^
Taky jsem zjistila, že je najednou pro mě težší překládat xD Vzala jsem tu angličtinu moc vážně :D To ještě bude sranda :3
Náš první pár této povídky je KyuWook!
| Kapitolové | České/Czech | Fan Fikce | Super Junior | DBSK | Pairing: KyuWook | By Carol |


Hudba. Vždycky miloval hudbu a teď ji miluje ještě víc, protože může slyšet zpívat ten
andělský hlas. Kde ho slyšel? Na univerzitě, kde pracuje jako instruktor šermu. Univerzita umění. I když je Kyuhyun dost mladý na to, aby byl sám studentem, musí vydělat peníze, aby přežil. Práce se v tuhle dobu hodí. Kyuhyun dělá šerm už od malička, takže to pro něj není vůbec žádný problém. Navíc nemá takovou zodpovědnost jako profesor.
Studenti mají Kyuhyuna rádi, protože je mladý a dobře učí, ale je tu jedna maličkost, která je dělá ostražité. Jeho povaha je trochu komplikovaná. Když se naštve, dokáže být velice hrubý, a někdy dokonce i děsivý. Proto si studenti myslí, že nemá přítelkyni. Jeho hrubá povaha nepřitahuje někoho hodného a milého. A co je horší? Poslední dobou se chová ještě hůř, což ostatní dělá opatrné…
Důvod proč se Kyuhyun chová, tak jak se chová, je snadný. Je osobní život stojí za houby, což ho nutí si myslet, že s tím nic nedokáže udělat. Nikdy se ani nesnaží něco udělat, proto se snadno naštve. Protože je to takhle lehčí. Prostě se naštve a je nevrlý ke všem kolem něj. Vlastně se o tomhle nedokáže promluvit ani se svými přáteli. Nikdy si nestěžoval, tak proč by měl vůbec začínat? Vždycky byl samostatný, protože nedokázal vycházet se svými rodiči. Je to taky jeden z důvodů, proč teď bydlí sám. Nemluví s nimi a nikdy by jim neřekl o svých problémech! Samozřejmě, tím si to dělá ještě horší, než to je… Kyuhyun odešel z vysoké, aby mohl platit podnájem. Teď má práci, ale kvůli jeho povaze, ji může co nevidět ztratit.
Jednou někoho slyšel zpívat, ale to už je několik měsíců zpátky. Nebyl to obyčejný hlas, byl jiný, proto si hlas oblíbil. Přesto, že jeho život je jeden velký nepořádek, ten hlas ho vždycky dokázal uklidnit. Byly i časy, kdy do svých hodin chodil pozdě, jen aby mohl slyšet toho človíčka zpívat. Studentům to však nevadilo, kdykoliv se tak stalo, Kyuhyun byl pokaždé v dobré náladě.
A tak to pokračuje. Kyuhyun nikdy neviděl majitele toho andělského hlasu, a bylo mu to celkem jedno, protože se pokaždé dokázal uklidnit jen při poslechu. Ale najednou ho zvědavost přemohla. Zamiloval se do toho hlasu. Musí vidět toho člověka! Možná by to mohl být někdo z jeho hodin? Ne, to je blbost, to by ten někdo chodil ještě později do jeho hodin, než instruktor sám. Kdo by to mohl být? Kyuhyun ví určitě, že ten někdo je muž. Ano, muž. Sice chodil s holkami, ale preferuje muže.
Tak tady stojí zase. Před třídou hudby. Kyuhyunovy hodiny už skončily, proto tady stojí a poslouchá ten překrásný zpěv. Zpěv ho uklidňuje, navíc může po dlouhé době znovu relaxovat. Je v pohodě, spokojený, plný energie. Potom ho čeká cesta do toho malého bytu, kde může sotva spát. A co je nejlepší? Kyuhyun ani neumí vařit… To jediné, co jí pořád dokola jsou instantní polévky. Už si ani nepamatuje, kdy naposledy snědl pravé domácí jídlo.
Proč takhle žije? Ah, jasně, protože preferuje muže. Ano, zkoušel to s ženami, aby jeho rodiče byli šťastní, ale nemohl to s nimi vydržet. Ty holky ho pořád slovně napadaly, že jim dopřává málo pozornosti i přesto, že s nimi byl celý den, někdy i celou noc! Jestli tohle není dostatek pozornosti, co potom je ta takzvaná pozornost? Objímal je, líbal je, spal s nimi, koupil vše, co bylo na jejich očích, a to bylo pořád málo? Kdo by chtěl takový vztah? Už jsou to tři roky, co je sám. Přesně tři roky, co ho jeho táta vykopl z domu, protože nedokázal přijmout Kyuhyunovu orientaci…
Chodba, kde Kyu čeká, je téměř prázdná. Studenti zde jen procházejí, nezastavujíc se. Někteří ho pozdraví, někteří ne. Aby řekl pravdu, tento vysoký kluk si udělal tolik nepřátel kvůli svému chování. Jenže mu to je jedno. Proč by měl být milý ke všem? Tohle je jeho způsob myšlení.
Opírá se o zeď, jeho tmavé očí skenují dveře. Kde je kruci ten kluk? Kyuhyun se ho prostě nemůže dočkat! Jak vypadá? Jaká je ho povaha? Jak se jmenuje? Jak zní, když mluví? Kolik mu je? Co má rád? Moc otázek běží jeho hlavou, ani neví, proč takový typ otázek. Chce vědět prostě všechno. Má rád ten hlas, ale to neznamená, že musí mít rád jeho majitele. Tak proč tyto otázky? Kdo ví… Chce to jen vědět, je to jenom jeho zvědavost. Jop, to bude tím!
Dveře se náhle otevřou, a před ním stojí mladý muž. Kyuhyun nemá co najednou co říct, jak kouká na toho kluka. Vypadá úplně jinak, než si ho představoval. Je menší než Kyuhyun. Má tmavší vlasy, jeho kůže vypadá jemně. Navíc vypadá jako nějaký středoškolák!
"Ryeowooku! Buď opatrný a o víkendu odpočívej!" profesor ještě z učebny zavolá. Takže se jmenuje Ryeowook, jo? To jméno mu zajímavě pasuje.
"Ano, budu." Kluk zavolá zpátky do učebny s mírným úsměvem. Jeho hlas zní úžasně, i když jen mluví!
Ryeowook už měl v plánu odejít, ale pak si všimne Kyuhyuna. Jeho srdce začne být jako splašené. Jenže on na tohle nemá čas, musí se uklidnit. Uklidni se, Ryeowooku. To je ten blbec. Opovaž se vyvolat city! Pravda. Zamiloval se do Kyuhyun. Zvláštní, že? Přesto, že se dozvěděl o instruktorově chování, si k němu dokázal vybudovat city. Nezbláznil se? On se musel zbláznit! Vždyť on přece nechce být s takovým klukem, který se neumí chovat. Proč by měl? Proč si vůbec myslí, že by Kyuhyun mohl mít zájem? Vážně, vykopej díru a zahrabej se, Kim Ryeowooku! Prostě odejdi! Nedívej se na něj, jako by to byl nějaký bůh! Překřikuje se sám pro sebe. Nakonec se mírně ukloní, jako náznak loučení a začne odcházet.
Kyuhyun tam zůstane stát jako připálený. Proč najednou nemůže mluvit? To už je dokonce víkend? To musí vydržet celé dva dny bez Ryeowookova zpěvu? Jak to má jako přežít? No bezva, a teď je ten kluk pryč. Jakým směrem šel? Jako vážně ani nevím kama šel? Cos do prdele dělal Cho? Snil? S těmito myšlenkami, se Kyuhyun vydá doprava. Ale k jeho "štěstí" dojde na slepou uličku.
"Tahle zeď tu dneska ráno ještě nebyla! Kdy to sakra postavili?" zašeptá, zkoumajíc starou zeď školy. "Vypadá zcela staře." Ano, když je frustrovaný, ukáže se jeho dětinská stránka. No, to znamená, že může jít rovnou domů, když ani nedokázal udělat to, co chtěl. A je to znovu víkend. Něco na co se "těšit"… Víkendy se staly jeho noční můrou…
Na druhou stranu, Ryeowook je poněkud zmatený. Potkal instruktora Cho a byl tak blízko! Cítí se jako nějaká potrhlá fanynka… Pravda je, že ho Ryeowook vždycky chtěl potkat takhle blízko. Vždycky ho obdivoval z dálky. To, jak vypadá, jeho styl šermu, i jeho hlas či úsměv. Ale to všechno je jenom přetvářka. Třeba, ale jenom možná, je Kyuhyun opravdu v nitru jiný… Nemusí být tak ošklivý k ostatním. To je to, co by si Wook přál. Jeho život taky nemusí být jednoduchý… Ne! Vážně se zastáváš toho blbce? Jen za nim jdi a řekni mu, že si do něj zabouchlej! Nebo můžeš být stalker! Zjisti jakou značku trenek nosí! Jsi tak naivní a blbej… Nad tímto právě přemýšlí. Všechno pořád dokola. Prostě se nedokáže přenést přes fakt, že Kyuhyun je opravdový takový, jak se ukazuje. Proč? Protože předtím byl tak hodný, pořád se usmíval. Všichni ho měli rádi! Wook si pořád pamatuje, když se poprvé potkali, i když Kyuhyun si to už pravděpodobně nepamatuje. Proč by si to vlastně měl pamatovat…
Flashback:
Už zase je pozdě na svou další hodinu a proč? Kvůli jeho hodině zpěvu! Opravdu, kdyby si mohl vybrat, zpěv jsou ty jediné hodiny, na které by chodil. Proč jinak by asi chodil na tuto školu, že? Zpěv je mnohem lepší než teorie hudby! Ale pokud chce dostudovat, potřebuje teorii hudby… Tak nudné zrovna s tímto profesorem! Ryeowook se vážně musí snažit, aby v hodinách neusnul. Je to jako by se čas úplně zastavil!
Tato hodina je však úplně jiná, než si představoval. Vlastně je mnohem lepší než normálně! Právě ten stejný nudný profesor, pozval někoho, aby ukázal styl šermu z historie, a ten někdo je fakt sexy! Skoro všechny holky nad ním slintají, dokonce i někteří kluci. Společně s nimi tam je Ryeowook, který slintá nad někým, koho vidí poprvé v životě. Navíc to je chlap! Nikdy by si nepomyslel, že se něco takové může stát. Ale jo, může. Právě teď… Ten kluk je možná o něco starší než oni a vypadá tak dobře!
"Pro dnešní hodinu, jsem si dovolil pozvat instruktora šermu, pana Cho Kyuhyuna. Ukáže Vám, jak šerm vypadal v tehdejších dobách, a co se od těch dob změnilo. Doufám, že si poté dokážete představit, jak obtížné to bylo." Profesor oznámí třídě a pan Cho vystoupí.
"Dobrý den, jmenuji se Cho Kyuhyun a jsem nový instruktor šermu na této univerzitě. Věřím, že od této chvíle, některé z Vás budu potkávat mnohem častěji. Těším se na spolupráci s Vámi." Nový muž se hluboce ukloní. Všichni studenti propuknou v hlasitý jásot a Ryeowook je mezi nimi. Kyuhyun se jen usmívá a zamává celé třídě.
Od té doby, si Wook vždycky našel chvilku omrknout nové instruktora, i když to bylo jen na několik sekund. Líbil se mu a moc.
End of flashback:
To bylo prvé, co Ryeowook litoval toho, že je v hudebním oddělení a ne v hereckém. Možná, když by byl tam, tak by věděl, co se děje s Kyuhyunem a proč se tak moc změnil. Jeho povaha už není tak veselá, ale pochmurná. Instruktor už ani nevypadá tak dobře, jako dřív. Pořád je hezký, to ano, ale něco z jeho očí zmizelo. To štěstí a radost ze života. Jako by byl kompletně někdo jiný…
Možná by někteří jeho studenti mohli říct Ryeowookovi, co se s ním děje. Ale koho by se měl zeptat? Nezná moc lidí z hereckého oddělení… Oh! Vlastně tu je jeden kluk! Jenže s tím moc dobře nevychází… Proč? No, řekněme, že někdy věci prostě nejdou tak, jak chceme. TEN kluk se zeptal Wooka na rande a nešlo to dobře, protože Wook je zamilovaný do někoho jiného. I tak by se měl Yesunga zeptat? To nezní jako dobrý nápad, protože Kyuhyun je důvod, proč byl Yesung odmítnut. Co mám dělat? Zeptat se? Ne! To by bylo úplně pitomý a Yesung se naštve znovu! Nebuď blbej, jakmile si zmínil Kyuhyuna, tak se naštval a teď ho chceš zmínit znovu? Rovnou se rozluč s vašim nepatrným přátelstvím, které z toho všeho zbylo!
"Dobře… Sbohem, kamaráde-…" nadechl se Ryeowook.
"Ahoj Ryeowooku." Objeví se najednou někdo vedle něj. Wow, mluv o vlku a vlk za humny!
"Oh… Ahoj Yesung... Jak se máš?" Wook ze sebe vyhrká. Vždyť se právě chtěl loučit s přátelstvím s tímto člověkem!
"No, pořád žiju… I když teď je to dost těžký s tím podrážděncem." Černovlasý kluk protáhne obličej nad svou větou. "Už jsme se dlouho neviděli... Že?" podíval se na mladšího.
"Podrážděncem?" samozřejmě, že Ryeowook ví, o kom Yesung mluví, ale i tak… Sice řekl, že se o instruktora už nebude zajímat, ale podívejme se na něj! Jen prostě nemá rád, jak ho ostatní nazývají podrážděncem, i přesto, že ho mu tak říká on sám. Sung si povzdechne, když uslyší ten tón.
"Jo. Prostě se najednou změnil a nikdo neví proč. Je to úplná záhada… Ty nic nevíš? Já myslel, že ho touto dobou už budeš sledovat." Yesung se zasměje. Jo, přesně tohle si myslel, že Wook bude dělat.
"Hej! Zas tak šílenej nejsem!" menší ze dvou si založí ruce na hrudi a našpulí rty.
"Tohle nedělej. Mohl bych na tebe znovu něco zkusit." Bylo to pro černovlasého opravdu těžké vyrovnat se se ztrátou a odmítnutím.
Ryeowook rychlostí blesku přestane špulit rtíky. Ne, už si nechce tím drama projít znovu. Byl kvůli tomu opravdu v depresi a Yesung nějakou dobu vypadal jako zombie. To už nikdy nechce zažít! Radši bych naplánoval svůj pohřeb, než si tím projít znovu! Otřese ze sebe mráz, který mu proběhl po zádech.
Yesung se od něj odpojil před pár minutami, protože musel stihnout autobus domů, ale Wook chtěl jít pěšky. Potřebuje si srovnat tok svých myšlenek. Nikdo neví, proč se Kyuhyun tak náhle změnil. Možná to je vážně něco z jeho osobního života? Kim Ryeowooku! Proč tě to vůbec zajímá!?? Měl by ses soustředit na školu a ne na toho sexy učitele, který umí tak skvěle šermovat! Proč mu vůbec lichotíš? Seš nemocnej! Běž do nemocnice, ještě než půjdeš domů! Ne počkej! Tam nechoď, odtud by tě zavezli přímo do blázince!

Takhle jde celou cestu, to už je dokonce skoro doma! Všechny tyto myšlenky může na víkend vypustit z hlavy, nebo třeba napořád! Vadilo by mu to snad?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 29. ledna 2017 v 18:30 | Reagovat

Tak Hyunovi se líbí Ryeowook? Zajímavé, protože jsem čekala Sungmina nebo zrovna Yesunga. No jsem moc zvědavá, co bude dál. Těšim se na další díl. Děkuju :-)

2 preciousmoment preciousmoment | 29. ledna 2017 v 18:43 | Reagovat

Haha! Tohle bude ještě hodně zajímavé, věř mi xDD
A nemáš vůbec zač :)

3 GirlWithCandy GirlWithCandy | 9. ledna 2018 v 21:04 | Reagovat

Tohle se mi hodně líbí. Už se těším na pokračování :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama