Dangerous love - Prológ

29. ledna 2017 v 15:54 | Carol |  Dangerous Love
Přidávám sem prolog fakfikce Dangerous Love~ Je to fanfikce na kpop skupiny DBSK a Super Junior, takže doufám, že se Vám všem bude líbit.
Nwm, jak často budu přidávat, protože povídka je původně napsaná v angličtině a ještě není hotová, ale budu se snažit přidávat, co nejčastěji. :)
Užijte si prológ a určitě mi řekněte, co si o něm myslíte^^
| Kapitolové | České/Czech | Fan Fikce | Super Junior | DBSK | Pairings: ... | By Carol |


Láska je nepředvídatelná. Nikdo neví kdy a jak se zamilují. To je to kouzlo. Člověk se může zamilovat do člověka, kterého nenávidí.. Nebo také s někým úplně cizím. Tomu říkáme láska na první pohled. Samozřejmě, jsou případy, kdy se člověk zamiluje do někoho, koho by milovat vůbec neměl. Ale copak to jde, poručit svému srdci? Tomuhle se neříká 'přátelská' láska, ale opravdová. Pokud opravdu někoho milujete, vaše city se nezmění ze dne na den. Takhle to nefunguje... Někteří lidé udělají cokoliv, aby nemuseli milovat toho druhého. A někteří zase nedělají vůbec nic, prostě se nechají stáhnout tím krásným pocitem.
Čtyři přátelé mají své názory na lásku. Dva se nechávají unášet pocitem lásky a další dva nechtějí otevřít své srdce. Tito dva jsou bratři. Sice vůbec nevypadají jako bratři, ale jejich chování je velmi podobné.
Každý z nich pracuje v jiném odvětví, ale jsou to nejlepší přátele ze střední a vždycky se snaží pomoct jeden druhému. Od doučování až k lásce. Takhle blízcí si jsou. Avšak, je tu jeden velký problém. Ani jeden z nich nemá tu kuráž se vyznat. Pro oba bratry by to byla ztráta hrdosti. Pro ty dva ostatní, to je ale jiné. Buď jsou hodně stydlícý, nebo to je něco úplně jiného...
Mohou přemýšlet nad tísíci důvodu, proč se nevyznat. Bojí se odmítnutí? Je to hlavní důvod? Pojďme si poslechnout jejich příběhy, možná pochopí a budou vědět, co dělat, když to povědí ostatním.
"Budeš na něj pořád jen zírat? Prostě si běž za ním promluvit." Changmin řekne jednomu ze svých nejlepších přátel, Siwonovi. Zírá na toho člověka už několik týdnů! Dokonce na něj čeká i u dveří restaurace, kde pracují.
"Jen bych ho vyrušoval při práci..." Siwon odpoví ze svého světa snů. Jeho přátelé si myslí, že je to beznadějný případ. Je zřejmé, že se mu ten muž líbí, tak proč nic neudělá? Stači mu snad jen na něj koukat?
"Nech ho být... Takhle se choval, když byl zabouchlý i do mě. Pamatuješ, ne?" zasměje se Kyuhyun. Ano, na střední s Kyuhyunem chodil, ale jejich láska nevydržela dlouho. Nejdříve byli do sebe úplní blázni a dělali spolu všelijaké věci. Ale ze nějakou dobu, oba zjistili, že mají odlišné názory. Postupem času, se znovu stali jen přáteli. Jejich romantický vztah už neměl cenu, když se jako pár nechovali.
"Pravda. Když se Siwon zamiluje. Dá tomu všechno, co má..." čtvrtý z nich souhlasí, Jaejoong. Jaejoong je starší bratr Changmina. Ti dva jsou odlišní. Hlavně vzhledově. Joong není sociální typ člověka, narozdíl od Changa. Taky má světlejší pleť. Ostatní ho nazývají divným. On vlastně je, jeho vlastním způsobem a vůbec mu to nevadí.

Mluví o svém nejlepším příteli, jako o zamilovaném bláznovi, ale co jejich milostné životy? Jsou také do někoho bláznivě zamilovaní? Samozřejmě, navzájem si řekli, že nějaká jistá osoba se zčista jasna objevila v jejich životě. Můžou si říct, že jsou moc šťastní, nebo nešťastní. Ale je to pravda? Jsou to jejich skutečné city? Proč nemůžou říct pravdu? Proč o tom nechtějí mluvit s nejlepšími přáteli? Nechme se unést do jejich životů a zjistit, co přesně se děje.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 29. ledna 2017 v 16:14 | Reagovat

Hodně moc zajímavé. Ale jsem zvědavá, do koho jsou všichni čtyři zamilovaný. Těšim se na nový díl...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama