Ve službách moci

28. ledna 2017 v 14:15 | Carol |  FanFikce
Tak jsem tady s první fanfikcí na Super Junior - EunHae! Co nevidět tady bude i anglická verze~
Postupem času budu přidávat jak české, tak anglické verze těch samých povídek a příběhů.Tedy někdy. Také se Vás budu všech ptát, jaké přípběhy budete chtít přeložit do češtiny, nebo naopak do angličtiny. :)
Doufám, že si tento OneShot užijete~
| OneShot | České/Czech | FanFikce | Super Junior | Pairing: EunHae | 18+ | By Carol |


Jak už je to dlouho, co byli spolu naposled sami dva? Jakmile ho vycvičil, vzali si ho do péče ti vyšší. Jak on po něm toužil, každičkým okamžikem. Vždycky myslel jen na něj, při všem, co dělal a že to kolikrát bylo dost úchylné. Teď stojí před ním, touha v jeho očích sílí. Pořád je od něj ale několik metrů. Mladší nemá ponětí, že se tady taky objevil. Dívá se na něj, jak klidně a elegantně pije rudou tekutinu ze sklenice na víno. Touží po obojím, po tekutině i po něm. Tak dlouho ho neviděl, chtěl být znovu s ním, sám, znovu se ho dotýkat. Chtěl vidět jeho tělo chvět se pod každým jeho dotykem. Silně si skousl ret až z něj začala téct krev, ovšem nevěnoval tomu pozornost. Nenasytně hltal každý pohyb mladšího. Měl neskutečnou chuť si s ním pohrát, jako to dělali kdysi.
Prudce se otevřely dveře, upoutaly pozornost všech, jen on musel pořád pozorovat Donghaeho. Nedokázal z něj za každou cenu spustit své oči, které sem tam probleskly krvavě rudou barvou. Sálem se ozval křik, ženský křik. Všichni se hladově vrhli k ženě, ale Donghae nemohl, nenáviděl zabíjení. Eunhyuk to moc dobře věděl, proto využil této situace, aby ho chňapl za ruku a odvedl ho daleko.
"Co to sakra---" začal se rozčilovat Hae, ale jakmile viděl tu tvář, kterou tolik miloval " Hyukjae…" vydechl udiveně. Nečekal, že sem Hyuk přijde, normálně se takových akcí neúčastnil, tak proč? Navíc porušil zákony a byl přece ve vyhnanství, jak se sem dostal?
"Už je to dlouho, Hae…" promluvil konečně, chtěl se dotknout jeho tváře, jenže Donghae uhnul. Věděl, proč to dělá. Mladší nechtěl, aby skončil jako on. Jako vyhnanec, sám, bez trochy moci. Nezmůže nic, jen poslouchat příkazy. Už není svobodný.
"Proč si sem přišel?" zeptal se hnědovlásek chladně, zabolelo ho u srdce, nečekal takovou reakci. Avšak počítal s tím, buď to půjde po dobrém, nebo po zlém. Zatím to zkoušel po dobrém.
"Musel jsem tě vidět." Řekl rázně, v jeho očích probleskla touha. Donghae si toho všiml, Hyuk ani netušil, jak moc ho chce, ale pořád se ovládal.
"Podíval ses pořádně?" mluvil pořád ve chladném tónu, snažil se do toho dát tolik nenávisti, až už to jako nenávist neznělo. Bylo to spíše: Taky jsem tě chtěl vidět ani nevíš jak moc. Blonďákovi se tenhle tón zamlouval, čím chladnější mladší bude, tím lepší to bude pro ně pro oba. Na nic nečekal a přisál se na jeho rty, Hae se nejdřív bránil, jenže rychle propadl hlubokému polibku. Nechtěl, ale své tělo a touhu v něm ovládat nedokázal. Co si to namlouval? Každý den po tomhle snil, teď se mu tenhle krutý sen plnil, začínal to být nejlepší sen na světě. Přirazil Hyukjaeho na nejbližší kamennou zeď místnosti, do které ho zatáhl. Hyuk se mu překvapeně podíval do očí, viděl v nich tolik vášně jako ještě nikdy před tím. Tak moc ho chtěl. Starší se nenechal dlouho vybírat, vyhrnul mu triko, jednou rukou vyhledal naběhlou bradavku, kterou začal mnout mezi prsty. Druhou rukou ho hladil po hrudi, někdy zajel taky pod lem kalhot, aby si trochu pohrál. Donghae samozřejmě nebyl pozadu, přetáhl Eunhyukovi triko přes hlavu. Nepřipojil se však znovu k jeho rtům, ale přesunul se na jeho krk. Pořád si ještě pamatoval, co staršího vzrušuje nejvíc. Triko mladšího bylo dole neobvyklým způsobem, Hyukie ho strhl. Ani jeden z nich tričku nevěnoval pozornost, teď byli oni středem vesmíru a nic nebo nikdo je nemohl zastavit. Hnědovláska krk staršího přestal po nějaké době bavit, proto se hladově pustil do rozepínaní kalhot. Eunhyuk chtěl něco udělat, jenže to se mladšímu nelíbilo, proto ho znovu přitiskl ke zdi, tentokrát jiným způsobem. Kolenem mu zatlačil do rozkroku, to Hyuka přimělo ze sebe vydat hlasitý stén. Hae zajel rukou do kalhot, kde chytil blonďákův naběhlý penis. Palcem otřel špičku, pomalu ho svou rukou dráždil, sledoval všechny staršího reakce. Líbilo se mu to, tohle bylo poprvé, co měl větší moc než jeho zkušenější přítel. Taky se mu líbilo to, že se Hyukjae sám poddával, vzrušovalo ho to ještě víc. Po chvíli si přestal hrát, stáhl svému milenci kalhoty úplně a celou délku pohltil do úst. Začal tolik známým pohybem nahoru dolů, nejdříve hodně pomalu.
"Opovaž se mě dráždit, víš, že na to jinak doplatíš!" sykl po něm větu Hyuk, jenže to nevěděl, že na to Hae doplatit právě chce. Chce si to užít, tak jako ještě nikdy. Neví, kdy se znovu uvidí. Na svém tempu nepřidával, naopak zpomalil, čekal na blonďákovu reakci. Zíral na něj přímo vražedným pohledem, hnědovlásek docílil toho, co chtěl, vyprovokoval staršího. Bylo mu jedno, jak moc tvrdé to teď bude, stejně už nemůže ani jeden zemřít, no ne? Starší ho vzal za paže a vší silou ho hodil na pérový gauč, který se pod tlakem letícího těla přetočil. Donghae ležel na opěradle, které teď sloužilo jako postel. Čekal, co se bude dít dál, ale nic se nedělo. Posadil se a hledal Hyukieho, co však nespatřil, on se tam dodělával sám. Mladší se postavil na všechny čtyři, jako štěně se dobelhal ke staršímu, který na něj jaksi právě neměl čas. Díval se na blonďáka, ovšem pouhý pohled ho po chvíli přestal bavit. Znovu se jazykem přesunul k chloubě Eunhyuka, ale tentokrát si dal opravdu záležet na tom, aby přišel ke svému vytouženému vrcholu. Blondýnek vzdychal a sténal jeho jméno, prožíval takovou eufórii jako ještě nikdy. Hae už taky za tu dobu, co staršího neviděl měl čas trénovat. Ovšem jeho milenci se nevyrovná ani celé božstvo.
"Donghae!!!" vykřikl Hyuk, konečně se udělal. Chtěl to Haemu oplatit, ale ten jen zavrtěl hlavou, místo toho mu pokynul, aby ho následoval ke gauči. Znovu se postavil na všechny čtyři, svůj zadeček našpulil ke staršímu, už nechtěl mít převahu. Chtěl ho mít v sobě, chtěl, aby znovu byli jako jeden. Hyukjae na nic nečekal, rovnou do něj vpadnul až po kořen, hned po tom ovšem počkal, až si Hae zvykne.
"Hyukie…" vydal ze sebe potichu mladší.
"Hmmm? Jsi v pořádku?" zeptal se starší starostlivě.
"Tobě to nedochází? Necítím bolest!" tentokrát zněl naštvaně hnědovlásek, Eunhyuk se až lekl, ale poslechl. Už od začátku vsadil na ďábelské tempo, připojil se svými rty na ty Donghaeho a láskyplně ho obdarovával polibky. Po nějaké chvíli byli oba spocení, když už blonďák cítil, že už bude, vzal Haeho chloubu do ruky, kterou začal mnout. Jaké byli přírazy, tak rychle se ruka pohybovala. Bylo až neuvěřitelné, jak dlouho jim to ďábelské tempo vydrželo. Oba se dočkali té nádherné chvíle, na kterou čekali už tolik let. Hyuk z mladšího vystoupil a stočil si ho do obětí, ještě přes ně přehodil jakýsi starý kus hadru. Přece jen nejlepší sex je s milencem…

Donghae musel brzy ráno znovu odjíždět, takové to bylo ve službách moci. Musel plnit sice lehčí rozkazy než Eunhyuk, ale výsledek byl stejný. Žádná svoboda… Blonďák stál ve věži a pozoroval kočár, který odvážel jeho milence znovu pryč. Dokonce i slza ukápla. Všechno zlé je ale přece jenom k něčemu dobré. Tyto slavnosti se konaly dvakrát do měsíce, což znamenalo více téhle touhy za poměrně krátkou dobu…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 29. ledna 2017 v 15:11 | Reagovat

No jo...EunHae nikdy nezklamou. A obzvlášť, když jsou oba upírkové.
Bylo to moc hezké :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama