Cesta k pochopení - 6. Bazén

5. března 2017 v 13:00 | Carol |  Cesta k pochopení
Ahoj všichni! Přináším Vám se další kapitolu Cesty! To už je šestá :o Doufám, že se Vám všem bude líbit :3
| Kapitolové | České/Czech | Fan Fikce | Super Junior + OC (original character) | hetero | By Carol |


Seděla jsem ve třídě, byla jsem tu brzo. Ovšem, nebránilo mi to přemýšlet nad tím snem. Provokovalo mě to už od rána, doslova prahnu, abych věděla, kdo ten člověk je. Mé podvědomí si se mnou hraje. Kdesi jsem četla, že podvědomě člověk může milovat, ale vědomě si nic nedokáže vybavit, nedochází mu to. Že by to byl tenhle případ? Blbost! Do koho bych se mohla takhle rychle zabouchnout?! Navíc nevěřím na lásku na první pohled… Měla, jsem pocit, že má hlava exploduje.
"Jsi tu nějak brzo." Dorazili Hae s Hyukem, byli usměvaví. Jenže já na ně musela koukat podezíravě a zamyšleně, co když to byl jeden z nich?
"Děje se něco?" zeptal se nejistě Donghae, podívala jsem se na něj.
"Všichni jste hlavní podezřelí." Řekla jsem vážně, jako bych byla v detektivce, ještě jsem dlaní naznačila pistol.
"Heh?" nechápal, kdo by taky chápal, že?
"Jak je možné, že jsem hned po ránu tak happy? Normálně to je utrpení!" řekla jsem další důvod, proč jsem je zařadila mezi hlavní podezřelé. Jsem taková od té doby, co přišli. Navíc říct mu, že jsem s největší pravděpodobností do jednoho z nich zabouchlá by bylo asi hoodně divný. Ti dva se jen zasmáli. No jo, to se jim směje, když neví, co se mi honí hlavou. Haha! Ale byla by sranda, kdyby se jim něco podobného taky tou hlavou honilo… To by bylo vážně zajímavé.
Do třídy se začali hrnout davy lidí. Eunhyuk mi s nadšeností vysvětloval, jak je možné, že základy tance, které umí oni, jsou jiné, než ty, které jsem se učila předtím. Abych to shrnula: Tanec se člověk nesmí chtít naučit, tancem musí žít. Něco do sebe to má. Je něco jiného tančit mozkem a srdcem. Najednou jsem na sobě cítila ten samý pohled, který mi včera večer daroval Teuk. Ohlédla jsem se, ale nikdo se na mě nedíval. V životě mám najednou dvě záhady: První je sen, druhou je ten pohled. Je to divný typ pohledu, neznám ho…
"Dnes máš další hodinu… Všichni se sejdeme zase až zítra." Zabrblal Wook zamyšleně, vypadal taky trochu zklamaně.
"Pokud to půjde takhle rychle, tak se vystřídáte všichni během dvou týdnů…" zauvažovala jsem, Siwon se připojil:
"Navíc nikdo neřekl, že Carol nemůže trénovat dvakrát denně… O víkendu by to třeba bylo: Dopoledne teorie, odpoledne praxe…" navrhl, vůbec to nebyl špatný nápad! Takhle by to bylo rychlejší a všichni bychom pak mohli trénovat na soutěž spolu.
"S námi se teda uvidíš nejspíš příští týden." Ukázal na sebe a Donghaeho Hyuk
"Mimochodem, bacha na hodiny s Shindongem. Někdy je schopnej všechny hodiny projíst.." šeptl ještě. To je super! Já ráda jím! Upřímně, nechápu vegetariány, maso je tak dobrý…
Dnes byla první hodinu hudebka, vyjímečně jsme nebrali teorii, ale pouštěli si muzikál 'Mama Mia'. Lidi ze třídy moc filmu pozornost nevěnovali. Chatovali, bavili se, házeli po sobě papírky. Byli jsme snad jediní, kdo se na ten film díval. Pokud teda nepočítám lidi v prvních lavicích. Viděla jsem to už několikrát, pořád si myslím, že ten námět je zajímavý. Tři otcové. Má se vdávat dcera, nakonec se vdává máma. 'Vlci samotáři' se dají dohromady, nejdřív nedobrovolně a pak je happy after. V normálním životě to tak nefunguje, kéž by fungovalo. Bylo by zajímavé zpívat, místo mluvení to, co si myslím.
Hodina skončila. Na muzikál jsme se nedokoukali, stejně mi v hlavě hraje jedna písnička. Takhle to pokračovala až do oběda.
"Don't go wasting your emotion, Lay all your love on me…" zpívala jsem si pořád dokola " Aaaaaa! Chytlavé písničky!!" sklopila jsem hlavu do dlaní, když jsem se jí nemohla zbavit ani u oběda.
"Mi povídej. Já si pořád zpívám: Honey honey, how he thrills me. Ah-hah honey honey." Zakňučel Ryeowook vedle mě. Ostatní kluci se nám smáli. Starší kluci i záviděli, když jsme jim řekli, že jsme měli to štěstí koukat se na muzikál.
"Vy se máte! My jsme měli matiku…" řekl otráveně Dong, nedivila jsem se mu. Matika je bléééé.
"Jo! Domluvil jsem ten bazén, ale máme ho jen dneska…" vzpomněl si ještě, div se neudusil rýží. Jakmile to dořekl, všechny oči, až na ty moje, se stočili na uculujicího se Chula.
"Nějak se mi nechce, svěřovat zrovna jemu bazén…" staral se Kangin, já sama jsem věděla, že Hee je tak trochu perverzní, takže nevím nevím.
"Navíc ta jeho úchylka hned lidi líbat." Přidal se Yesung. Hezký, že by moje první pusa? Já vím, že bych si z toho neměla dělat srandu, protože to je vážný. Dělám to, jen když jsem nervózní. Nebojím se, jsem nervózní. Co je horší?
"Klídek. Dneska se nejdu na bazén bavit, takže jen povinnosti." Bránila se Cinderella " Chci jejím rodičům tak ukázat, co jejich dcera dokáže." Upřesnil. Nějak mu nedocházelo, že to nedělám kvůli rodičům, nebo to prostě chtěli udělat stůj, co stůj.
"Slož přísahu, hyung!" vyhrkl ze sebe Sungmin, ukazujíc hůlky proti Chulovi.
"Opakuj po mně: Já Kim Heechul…" skočil do toho ještě Siwon, s Minem z toho měli srandu. Ovšem přísaha složena byla, tak uvidíme.
"Jestli tuhle přísahu nedodržíš, bůh tě za to potrestá." Řekl ještě přísně Won, když jsme se rozcházeli na odpolední vyučování.
V odpoledních hodinách mi vrtala hlavou jedna věc. Leeteuk s Kyuhyunem byli nějak moc potichu. Normálně se do řeči přidávali, jenže teď byli nějací zamyšlení. 'Je jim blbě?' Nenápadně jsem se podívala za sebe, když Kyu ke mně natahoval ruku.
"Ty jsi telepatička?" zeptal se, neměla jsem v tu chvíli co říct, tak jsem jen pokrčila rameny s menším úšklebkem.
"Máš propisku navíc? Mně to dopsala…" ukázal mi svou tužku. Jednu jsem mu podala. Chvíli jsem byla otočená k tabuli, ale stejně mě pořád zajímalo, proč byl takovej u oběda. Kdybych teď začala házet papírky, tak by asi nebylo moc nenápadný. No co padal by sníh… V září. V září přece normálně sníh padá, ne…?
Cesta na bazén byla vtipná. Heechul mlel pátý přes devátý a zastavil se snad u každé výlohy s oblečením, aby mi řekl, co by na mně vypadalo dobře. Kolikrát jsem ho musela tahat přímo z obchodu.
"Máš ty plavky?" zeptal se u výlohy právě s plavkami.
"Jo, ty školní… Takže se budeš koukat na tučňáka. Jsou černo-bílé." Zasmála jsem se, vypadal celkem zklamaně.
"Jak to bude na tom bazéně?" zeptala jsem se po chvilce.
"No, jelikož ho Shindong zarezervoval, tak bychom tam měli být jen my. Možná tam bude i Ye Jun, když to patří jeho otci." Odpověděl "Možná tam potom přijde i někdo z kluků… Pravděpodobně Yesung." Řekl ještě, na to jsem jen pokývala. Ovšem následoval jeho podezřívavý pohled.
"Co je?" hodila jsem po něm.
"Tebe nějak neznepokojuje, že tam budou nejspíš tři kluci a jedna holka?" vyzvídal, áha, já zapomněla, že jsem v Koreji.
"Jo, promiň. V Evropě je normální, když jsi takhle na bazéně." Podala jsem vysvětlení, hodil po mně zmatený výraz. Nejspíš to moc nechápal.
V budově bazénu jsme se rozdělili. Chul šel do pánských šaten a já do dámských. Dnes se nechtěl dobývat za mnou, že by měl v úmyslu tu přísahu dodržet? To by bylo fajn, protože bych se ráda něco naučila. Včera byla hodina s leaderem totálně úplně strašně moc super. Během chviličky se ze mě stal tučňák, ty plavky vážně vypadaly děsně.
K bazénu jsem došla první, sedla jsem si na okraj a nohy dala do vody. Neměla jsem to dělat… Byla to perfektní příležitost pro Chula, aby mě žduchl do vody, hned na to do ní skočil sám. Zajímavý, nevypadá jako typ, který má rád bazény.
"Tákže, Teuk říkal, že jste včera probírali základy. My se ve vodě učili dělat salta, nebo zvedačky. Oboje používáme dost málo, jen tak mimochodem. Na skoky je bazén taky dobrý, protože ve vodě je tlak, je těžší skákat vysoko. Jenže potom, jak si znova na pevné zemi se ti skáče mnohem líp." Vysvětloval mi, nejdřív řekl, co je lepší dělat v bazéně a proč. Mluvil dlouho, začala mi být zima, proto jsem si kecla celá do vody.

"Vždyť ti během toho vysvětlování zmrzne." Ozvalo se kdesi za mnou, když jsem se otočila, byl tam Yesung s nějakým klukem. Oba se dobabrali až k Heechulovi. Zase jsem měla výhled na hrudě, sen mi zaplnil celou hlavu. Naštěstí to vypadalo, že zírám do vody. Začalo mě polívat horko…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Siginitou Siginitou | Web | 5. března 2017 v 13:22 | Reagovat

Moc krásně napsaný :-)

2 Hatachi Hatachi | Web | 5. března 2017 v 20:30 | Reagovat

Hezký díl ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama