Cesta k pochopení - 7. Hnusné počasí

12. března 2017 v 12:20 | Carol |  Cesta k pochopení
Tadá~ Nový díl Cesty je tu! Hahaha! Těšili jste se? ^^
Teď jsem se konečně začala učit texty na svou praxi na hradě Bouzov. Mám se naučit 17 stránek, tak mi držte palce. :) Praxi budu mít v květnu, takže to vypadá, že budu muset přednadstavit nové kapitoly, abyste měli co číst. Ale upřímně? Mám z toho děsnou trému... Doufám, že to zvládnu...
No nic nebudu tady moc kecat. Užijte is novou kapitolku~
| Kapitolové | České/Czech | Fan Fikce | Super Junior + OC (original character) | hetero | By Carol |


Domů jsem přišla úplně hotová, nejen že jsem byla unavená, ale dělali jsme zvedačky. Při zvedáčkách jsem se musela Chula i Sunga držet, nedokázala jsem myslet normálně. Jen při pomyšlen na to, mi je ještě teď horko… Sny jsem měla pořád v hlavě, ale nepřipadalo mi, že by to byl jeden z nich. Tenhle pocit byl včera silnější spíš u leadera. To jsem si myslela, že ty sny budu mít v hlavě jen chvilku, houby chvilku! Celou dobu! Dámy a pánové, v tuhletu nádhernou chvíli bych se nejradši propadla do země.
Dnes bylo venku škaredě už od rána. Taky se to odráželo ve škole, bylo mrtvo. Byla nuda, všem se chtělo spát, nikdo nedával pozor. V naší třídě to nebylo jiné… Eunhyuk s Donghaem hráli kámen, nůžky, papír. Siwon se bavil s Wookem, Kyuhyun něco sepisoval a já si kreslila. Nikdo nás ani nenapomínal, učitelé byli taky naprosto vyřízení. Byl to prostě den pod psa. To se na pátek nehodí!! Přece jen začíná víkend a počasí je takové jaké je! Bože za co mou ubohou a nevinnou duši trestáš? Navíc aby toho nebylo málo, v noci se mi zase zdál sen…
Odpoledne jsme všichni šli nacvičovat, taky jsme tak začali, jenže pak jsme si začali povídat o všem možným. No aspoň jsme probrali hodně věc ohledně soutěže, takže tahle zkouška nebyla tak nazmar. Probírali jsme kostýmy, jaký typ choreografie by se hodil, jestli se bude i zpívat. Bylo toho na probrání hodně.
Víkend jsem taky měla plný díky tréninkům. Jelikož jsem měla s Yesungem a Heechulem trénink společně, byla řada na někoho dalšího. Tím dalším člověkem byl Kangin. Probírali jsme teorii, jaké cviky bych měla dělat na rozcvičení a tyhle různé věci. Několikrát mě taky vyvedl z omylu, když se mě ptal na otázky, nebo mě dokonce i nachytal. Nevadí mi, když prohrávám v hrách nebo tak, ale když si ze mě někdo dělá srandu, tak se neznám. V několika logických ohledech i otázkách jsem byla hodně hloupá. Řekla jsem pravý opak toho, co chtěl slyšet, přitom to bylo tak lehké. Ve všem jsem se snažila najít něco složitého, nějakou překážku. Nedocházeli mi jednoduché věci. V těchto chvílích jsem měla chuť třísknout hlavou o zeď…
Sobotní odpoledne bylo se Shindongem. Hyuk měl pravdu, když říkal, že Dong je schopen některé hodiny projíst. Tahal mě do všemožných obchodů či restaurací za účelem, aby ukázal, co bych měla jíst. Samozřejmě jsme všechno museli ochutnat. Tahle hodina se mi líbila vážně sakra hodně moc! Bylo mi řečeno, že bych měla jíst hodně maso. Zeleninu a ovoce jako taky, ale maso je základ. Potom to byli mléčné výrobky. Pro mě žádná novinka, takhle jsem jedla normálně, ale jinak připravené. Venku jídlo prostě chutná líp a jídlo ve stáncích je taky božské. Teda aspoň v Koreji.
Domů jsem se vrátila vážně pozdě, byla jsem venku celý den. Jen jediný člověk si toho všiml, Stella. Rodiče byli zase mimo. Sestře jsem řekla všechno o dnešním dni, včerejším i předvčerejším. Dřív jsem jí to říct nemohla, protože byla se svým klukem nebo s kamarády. Prokecali jsme celou noc, no teda ona. O snu jsem jí radši neřekla, ještě by přišla do školy a všechny ty kluky zkontrolovala. No tě bůh! Znám její posuzování na kluky. Soudily jsme je často, když rodiče museli na nějaké jednání a my na ně čekaly. Byla to většinou sranda, ale taky dost… Jak to říct slušně… Možná mírnější slovo od zvrhlé? No každopádně, představa to nebyla pěkná, pokud by nám ti pánové viděli do hlav… Juj…!
Byla jsem unavená jako žába. Hned ráno přiběhl k našemu domu Eunhyuk, že Sungmin může až v pondělí a proto ho dnes nahradí. Odpoledne se mám taky těšit na Donghaeho, který má sice brigádu, ale rád mě tam vezme sebou. Hyuk jakožto Skvělý tanečník mi ukazoval kroky i triky, které ledas kdo neumí. Nemusím dodávat, že jsem byla štěstím bez sebe, když mi oznámil, že tohle budu umět jen já a on. Snažila jsem se vážně hodně, ale má nespavost způsobila hodně chyb. Nedokázala jsem si však nevšimnout, že nejsem jediná, kdo v noci nespal. Pan tanečník pořád zíval, byl pořád mimo, pokaždé, když si sedl skoro usnul. Po hodině jsme to oba vzdali, ani jeden nic neřekl, jen jsme souhlasně usnuli. Nevím, jak dlouho jsme spali, probudil nás však Hae s naléhavým stavem, že zaspal a musíme sebou hodit, aby stihl práci. Tak nějak mě v tu chvíli napadlo, jak to, že zaspal i on? Během chvilky mi to však došlo, jakmile se snažil zdemolovat Hyuka batohem, který měl do teď na zádech. Asi měli bouřlivou noc, pánové… Usmívala jsem se na ně, jako měsíček na hnoji, když si nějak nevšímali, že tam jsem. Blonďák totiž vzal hnědovláska do náruče a znova usnul, což se Donghaemu zrovna dvakrát nelíbilo. Nevím, jestli to bylo kvůli mně, práci, nebo obojímu. Z pevného stisku se dostal kopnutím do Eunhyukovi holeně, pak se už jen svíral bolestí. Taky začal potichu klít, to už mě však táhl Hae za ruku ven. Už od pátku bylo škaredě, celý víkend. Podle předpovědi to tak má být až do středy, ve čtvrtek by mělo být hezky, v pátek pak ještě líp! Já doufám, v tomhle počasí jinak umřu!
Donghae pracuje v kavárně, má taky hodně fanynek. Jo, kdyby tak věděly… Nad představou těch dvou jsem se musela znova usmát, jsou spolu vážně roztomilí. Awwww, k sežrání! Hae mi na svém tabletu pustil ukázky tanců, které natočili u jejich zkoušek. Jsou vážně úžasní! Jenom jsem nepochopila, proč se učili párové tance, když tam ještě neměli holku. Párové tance dopadly vážně hodně moc komicky! Panenko skákavá! Nedokázala jsem se přestat smát. Můj dnešní odpolední učitel mě musel utišit muffinem. Ono se ale nedalo nesmát! Všechno to dopadlo strašně komicky!
Domů jsem se musela vrátit dříve, zítra píšeme test z matiky a dějáku. Já blbec na to zapomněla! Díky bohu za Wooka, který mi napsal, aby se zeptal, jestli mám všechny zápisy. Nakonec jsem je posílala všem pěti, protože oni je neměli, díky přestupu.
Vážně nenávidím déšť! Proč třeba místo vody nemůžou padat lízátka? To by asi bolelo, že? Tak marshmallow! Jo, to by bylo mňam! Abych to upřesnila, doma máme málo deštníků a poslední vzala má sestra, takže jsem se do školy dostala, jako mokrá slepice. Krutí brko… Chci říct, slepičí! To mě ještě hned první hodinu čekal ten test na ty zpropadené čísla… Já chci svého medvídka! Behehehehe!
Během oběda jsem ani neměla chuť na jídlo. Seděla jsem před talířem a koukala na něj, jako by byl otrávený. Ten pocit, když si myslíte, že jste ty testy pokazili… Měla jsem pocit jako by toho na mě poslední dobou bylo moc. Jenže za to mohlo to zpropadený počasí, ne každý den je růžový…
Náladu mi spravil až odpoledne Sungmin. S těma klukama se člověk nikdy nenudí. Za poslední týden jsem se naučila tolik tanečních pohybů, triků a kroků jako za celý rok na tanečních kurzech. Tancem se prostě musí žít, já sama si ho teď užívám mnohem víc. Snažím se cítit melodii, rytmus a všechno kolem toho. Min se mi taky omluvil, protože měl mít hodinu včera, ale byla to poslední možnost být s jeho přítelkyní, protože má praxi v zahraničí. Nevadilo mi to, přítelkyně by přirozeně měla být důležitější než já.
Úterý se středou byly stejné jako pondělí, dalo by se říct. Náladu jsem měla spravenou až odpolední díky klukům a odreagování. Úterní hodiny se Siwonem byla především herecká, měl totiž dramaťák, prý na něj nechodí často, ale herec je úžasnej. Ta slova s frázemi, které tak pečlivě vybírá, ta snaha, no prostě klobouk dolů. Právě jsem se zamilovala… Je to jistý! Herectví je od teď jeden z mých nejoblíbenějších koníčků! Láska číslo jedna: Zpěv, číslo dva: Tanec, číslo tři: Herectví. Ano, už to tak bude. Svatbu si zařizuji na sobotu, všichni jste zvaní!
Hodina s Wookem byla celkem záživná… Nechápu jak jsme skončili koukáním se na horor přímo v tělocvičně na oťasu. Jedno vím, ale jistě. Bojím se duchů! Přiznávám se, trochu se ty tréninky flákaly… Ale pokaždé bylo něco naučného, no ne? Aspoň, že nejsem největší strašpytel na planetě, Ryeowook se bál i vlastního odrazu v zrcadle. Tohle je menší rada do života: Nekoukejte se v místnosti plné zrcadel na horory. Neprospívá to vašemu zdraví… Teda pokud nechcete spáchat sebevraždu, to je potom brána do pekel. Na tom flákání má svůj podíl i počasí, to se potom nikomu nechce nic dělat.
Na tenhle den jsem čekala. Den, kdy konečně bude svítit slunce hned od rána. Ano, je to čtvrtek! To se člověku hned líp vstává z postele a jde do školy. Byla cesta do školy vždycky tak nádherná? Nadechla jsem se s úsměvem. Kolem mě projíždělo nákladní auto, na cestě byla kaluž, takže jsem měla i ranní sprchu. Fakt nádhera.
"Nenávidím vodu!" zasyčela jsem naštvaně, ovšem to mi náladu nezkazí, kde pak!
Ve škole bylo najednou živo, ne jak za deště. Všichni se smáli, mluvili, pošťuchovali se a na mé lavici byl rozlitý kečup… Miluji kečup! Utřela jsem ho kapesníky, takové plýtvání.
"Jaká byla hodina?" zeptal se Siwon, když dorazili i ostatní.
"Zkoušeli jste se někdy v tělocvičně koukat na horor?" nadhodil najednou Wookie, kluci se na něj podívali.
"Kterej magor by to dělal?" začal se smát Hyuk, brzo ho taky začalo díky tomu bolet břicho.
"My!" zaculil se můj soused "Kluci, do té místnosti už nikdy nevlezu." Oznámil s milým úsměvem, musela jsem se začít smát, ostatní samozřejmě taky.
"No tak na to zapomeň! Zítra je totiž zkouška a to už vážná." Přestal se smát Won, nahodil hodně vážný výraz. Člověk by se ho i bál. No jo, dneska už mám hodinu jen s Kyuem, pokud se nemýlím.
Na obědě jsme byli všichni zase rozesmátí a dělali blbosti, málem to znova skončilo u války.

"Myslím, že hodiny už můžeme mít zase všichni dohromady. S Kyuhyunem by to mohla být poslední soukromá hodina. Carol se učí rychle a my sebou taky musíme hodit kvůli té soutěži…" navrhl Leeteuk, kluci s ním s radostí souhlasili. A já? Byla jsem šťastná, ale i zklamaná. Uteklo to nějak rychle, tyto soukromé hodiny…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 18. března 2017 v 22:38 | Reagovat

Jo...holka se s nima vůbec nenudí :-D
Moc hezký díl ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama