Cesta k pochopení - 19. Soutěž (2/2)

11. června 2017 v 14:48 | Carol |  Cesta k pochopení
Ahoj, už jsem tady zas a s dalším dílem Cesty k pochopení :) Těšil se někdo z Vás? Já doufám, že jo^^
Užijte si čtení :3
| Kapitolové | České/Czech | Fan Fikce | Super Junior + OC (original character) | hetero | By Carol |

Zbývají poslední tři skupiny. Podle toho, co jsem dneska všechno viděla, máme dost velkou konkurenci, ale jak to budou porotci, to nevím. Všichni zachovávají neurální obličej bez jakýchkoliv emocí, až mě to děsí. Nervozitou se mi potí ruce. Po těchto skupinách jsou dvě hodiny volna, aby si ti důležití vyměnili své názory a rozhodli se nad vítězi. V tuhle konkrétní chvíli by to mohl být prakticky kdokoliv, protože všichni ukázali skvělé vystoupení. Všechny jsou po jejich vystoupení obdarované velkým potleskem a výskotem. Ten pocit této atmosféry je ale nezapomenutelný. Jelikož jsem nemohla pořád sedět na místě a měla jsem potřebu chodit, vylezla jsem z hlediště. Poslední skupina už stejně dotančila, halou se ozývalo jen upozornění ukončující soutěž, což neznamenalo nic jiného než dvě hodiny netrpělivého čekání. Zastavila jsem se na chodbě u nástěnky s informacemi o této soutěži. Vítěz bude mít možnost podepsat smlouvu s velkou společností. Jak já tohle klukům přeji, zasloužili by si to!
Při dalším čtení nástěnky jsem zaslechla zajímavý rozhovor, nebo zatím alespoň jeho začátek. V této chvíli za mnou přiběhl Sungmin, jenže já mu rychle zacpala pusu. Naznačila jsem mu, ať poslouchá. Vím, že není zdvořilé poslouchat cizí rozhovory, ale tento je jiný a ani ne tak důvěrný, jako podlý!
"Takže to uděláte, tak jak jsem řekl. Skupina mé dcery vyhraje celou tuto soutěž! Na Vás je přemluvit ostatní porotce, v tomto Vám budu důvěřovat. Tady máte zálohu. Zbytek dostanete až po své práci…" byl to hlas nějaké ženy, očividně podplácela jednoho z těch důležitých. Bože, co je tohle za věc? Dokonce ani mí rodiče by toho nebyli schopní, na to mají svou hrdost… Min teď vypadal dost rozzuřeně. Oba jsme usoudili, že tohle by se rozhodně měli dozvědět ostatní.
Vběhli jsme do místnosti, ve které bylo ještě dalších pár skupin. Tyto místnosti byli něco jako naše šatny, jenže jich tady nebylo tolik, proto jsme byli po třech skupinách. Všichni na nás koukali s nechápavými pohledy, nejen naše skupina. Sungmin se rozhodl, že by to měli vědět i všichni ostatní, nejen my, proto to řekl nahlas, taky aby to každý v šatně slyšel. Reakce byly většinou u každého stejné. My se tady dřeme několik měsíců z choreografií a někdo potom cenu shrábne neprávem? Tak to teda ne!!
"Co teda budeme dělat? Co když je ta její dcera tady mezi námi? A kdyby nebyla? Nemůžeme to jít říct ostatním, protože tam by být mohla…" promluvil Eunhyuk, svým způsobem měl pravdu.
"No, to je pravda." Promluvila nějaká holka z jiného týmu, vypadala mile, navíc byla vážně moc hezká. Jen se mi nelíbilo, že na Kyuhyunovi mohla oči nechat.
"Kdybych byla tou holkou, asi by se mi nelíbilo, že moje máma dělá něco takhle příšerného. Já to tady chci mít fér, všichni se tady dřeme a tohle… Nelíbí se mi to." Řekla jsem svůj názor i já. Má máma se už i změnila, nebyla by schopná tady toho, i když člověk nikdy neví. Každopádně moje máma tohle není, protože hlas své matky asi poznám, ne?
"Teď je důležité tohle říct nějak porotcům. Jenže jak se k nim dostaneme? Ten chlápek by si mohl uvědomit, že něco víme…" promluvil někdo další, taky ho neznáme. Na tuhle otázku se ozval Siwon, že by to nějak zvládnout mohl. Jeho otce tady znají asi všichni, jen panu Choi objasnit tuto pekelnou situaci, v tom by ale být problém nemusel.
O pár minut později se Wonův táta objevil v šatně, chtěl podrobnosti od nás, protože jsme tam byli jen já a Min. Všechno jsem mu řekli, úplně všechno, každý detail, který jsme si pamatovali. Po té šel na akci on sám. Pozorovali jsme ho z dálky, celá naše šatna se chovala vážně nenápadně. Ach, ta sarkastika… Ta neznámá holka se mi pořád chtěla lepit na MÉHO přítele. Sice jsem říkala, že si nejspíš najde někoho jiného, protože budu muset studovat v jiné zemi, ale já jsem ještě pořád tady! Proč to říkám? On si to kruci nechá líbit! Co si myslí, že dělá? Však počkej Kyuhyune, až se znovu uvidíme, udělám ti ze života peklo!
"Ty ho takhle necháš?" zeptal se mě Teuk, když viděl, že už jsem vážně vytočená. Všechna nervozita ze mě najednou opadla, myslela jsem jen na jediné. Bože a to jsem si myslela, že já ani pořádně nedokážu žárlit. Houby s voctem! Žárlivost je mé druhé jméno. Brzy se k otázkám leadera přidal i Won. Abych pravdu řekla, přiznal sebe i ostatní, že jsem pro ně byla jiná. Nebo by bylo lepší říct nová? Prý ještě nikdy nikdo z nich nepoznal typ osoby, jako jsem já a každý ve mně něco úchvatného nebo co… No každopádně jsem prý všem padla nějak do oka, což mě dost vyděsilo! EunHae se prý u trochu pohádali na toho téma. Najednou jsem si připadala jako rozvracečka vztahů… Jo, počkat! Min s Dongem mě brali a pořád berou jako jejich mladší sestru. No, každopádně jsem měla více než dost. Bylo mi ale řečeno, že se z toho všichni, někteří trochu později, Kyuhyun teda vůbec, vzpamatovali.
"Přemýšlím nad plánem, jak ho dorazit. Nějaké nápady?" vyřkla jsem zákeřně s hlubokým hlasem. Bůh ví, jaký jsem měla pohled, ty dva to ale nejspíš pobavilo.
"No, mě by něco napadlo." Dal mi ruku kolem ramen leader. No to je nápad, jak Kyu na mě, tak my na něj? No, vlastně to zabírá, i když musím se přiznat, že jsem se trochu Teukovi ruku lekla. Jako důkaz mého leknutí jsem mu věnovala pohled, ale když naznačil rty, že se nemám hýbat, ztuhla jsem. Nemám ponětí, co chce dělat! Přibližoval se ke mně, hlavu trochu natočil, aby to vypadalo, že… Moment, on používá tu stejnou metodu co Heechul? Není špatný nápad! Teď ale místo Shindonga, stojí Siwon. Všichni jsme byli na nějakých odlehlých místech, takže to nikdo moc neviděl, jen ti, kteří měli. Nebo taky mohli, což byla naše skupina a polovina od té holky. Kyuhyun se očividně naštval, protože Leeteuka odtrhl, ale jakmile zjistil, že to je ten samý trik, co na něj vymyslel Chul, nahodil otrávený pohled. Poslední dobou dost povolil ve šprýmech mířené na ostatní, asi by to všechno měl obnovit… Kyu mě chytil za ruku, následně si propletl prsty s těmi mými. Holka byla v menším šoku. Nechme ji zatím v něm. Ano, jsem zákeřná a moc se za to omlouvám…
Během hodiny se vyřešilo všechno ohledně toho hnusného podvádění. Dozvěděli se to úplně všichni! Soutěžící i diváci. Skupina, o kterou se jednalo, byla nemilosrdně diskvalifikována, z čehož jejíž členové neměli radost. Všichni však známe přísloví, kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá…
Teď už jsou na řadě výsledky. Mé ruce se znovu začali potit o sto šest.
"Děkujeme všem účastníkům, kteří se této soutěže zůčastnili. Všechna vystoupení byla velice působivá a originální, ovšem jen jedna skupina může vyhrát. Ještě než skupinu vyhlásíme, chtěli bychom Vám všech poděkovat za účast menším překvapením. Dnes máme všichni tu čest. Skupina SNSD je tu dnes mezi námi a připravila si pro Vás všechny vystoupení. Přivítejme je!" začala porotkyně tleskat. Najednou jsem byla unešená i vyprovokovaná zároveň. Unešená ze skupiny, která sem dnes přišla, protože mám ráda některé jejich písničky a není zrovna jednoduché takové celebrity potkat. Jenže jsem víc zvědavá na to vyhlášení… Vážně nás musí takhle napínat? S takovou se neodreaguji! SNSD mohli vystoupit až po vyhlášení, ne? Ale musím uznat, že zpívají fakt suprově! Bože můj! Pitomé dilema!!
"Tak, teď už se konečně dostáváme k výsledkům. Vítězem soutěže se stává…" chvíle velkého napětí "Skupina s číslem 22!!" Můj mozek se zatemnil. Nevyhráli jsme… Naše číslo je 23, jen to jedno číslo! Po tvářích se mi začali kutálet slzy, byla jsem jediná, kdo brečel. Kluci vypadali celkem smířeně, ale proč? Vždyť chtěli tak moc vyhrát!
Šli jsme se převléct do šaten. Celou cestu jsem nepromluvila, zatím co kluci byli z nějakého důvodu velice nadšení. Nechápu, nevyhrajeme a oni jsou stále nadšení.
"Nebreč… No tak jsme nevyhráli, svět se nebortí. Já osobně jsem rád, že jsem tohle všechno mohl prožít s tebou. Tohle je přeci náš poslední zážitek, nesmíš na něj mít špatné vzpomínky! Usmívej se, Carol. Bez tebe bychom se nedokázali dostat ani sem…" těšil mě Kyu v šatně v objetí. Slzy nechtěly přestat téct, to objetí taky nepomohlo. Teď už toho nebylo jen o soutěži, má pravdu, poslední společný zážitek. To slovo 'poslední' mi řinčí v hlavě, tohle je jak hnusný sen! Podívala jsem se mu do obličeje, on sám měl skelné oči, ale nechtěl ty kapičky pustit ven, chtěl být silný… *klep klep* Do místnosti vstoupil nějaký muž. V šatně už nezbýval nikdo jiný, jen my.
"Omlouvám se, ale vy jste skupina číslo 23?" zeptal se s úsměvem, Leeteuk přikývl. Muž se představil jako CEO té velké společnosti. Všichni jsme zůstali v němém úžasu.
"Já vím, že jste nevyhráli, i přesto bych vám chtěl něco nabídnout…" odmlčel se "Touto nabídkou je smlouva v mé společnosti. Vaše choreografie mě uchvátila a rád bych s Vámi v budoucnosti spolupracoval." Brada dva metry pod zemí. Tentokrát jsem nebyla jediná s těmito emocemi, teď to byli úplně všichni. Samozřejmě souhlasili. Během chvíle se to dozvěděli úplně všichni z našich rodin, všichni jsme se radovali.

Teď ale přišla na řadu ta smutná část a tou bylo, že dneska večer odlétám bůh ví kam a kdo ví, kdy zase vrátím. Mé loučení se všemi bylo nekonečné, hlavně s Kyuem. Bylo to typu, že na mě bude čekat a že si nikdy nikoho jiného nenajde. Znělo to moc hezky. Jak ráda bych já tomu všemu věřila… Až teď si uvědomuji, že mě pro mě znamená víc než kdokoliv jiný. To jsem si říkala, že ho nemůžu milovat víc… Opět se mi spustily ty neposedné slzy, opět nastane ten pocit samoty. S příkazem rodičů jsem musela přerušit veškerý kontakt se Soulem a lidmi mi v něm. Chtějí, abych se soustředila jen na svá studia. Co budu prožívat v přístích minutách, hodinách, dnech, měsících, letech…? Kdo ví…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 12. června 2017 v 18:29 | Reagovat

Až se vrhne do víru studia, tak na tu bolest ze ztráty blízkých nebude mít čas. Bolest časem odezní a na kluky určitě nezapomene. Však se jednoho dne shledají...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama