Když nemůžeš ty, můžu já

19. července 2017 v 13:56 | Carol |  FanFikce
Ahoj! A tak se tady objevuju s dalším OneShotem, tentokrát na skupinu VIXX - konkrétně N x Leo x Ravi. Tehdy jsem tuto fanfikci psala na přání (jako spoustu mých dalších), takže doufám, že se vám bude líbit i po tak dlouhé době :3 Také je o hodně kratší, než ta předešlá :3 Tak doufám, že si ji užijete :)
| OneShot | České/Czech | FanFikce | VIXX | Pairing: N x Leo x Ravi | By Carol |


Právě dotočili jejich mv k Beautiful liar. Bylo to únavné, ale Leo pořád něco chtěl, protože se neustále motal kolem Raviho. Konečně se dostali do šaten, kde se mohli vysprchovat a v klidu převléct, aspoň tohle si Ravi myslel. Leo ho ale najednou přitiskl ke dveřím šatny.
" Co děláš?" zakňučel mladší, popravdě neměl na nic takového chuť. Normálně by si to asi užil, ale teď byl vážně unavený. Leo na jeho otázku nějak nereagoval, jen se hladově pustil do rtů blonďáka, když ale viděl že je jako hadrová panenka, chtěl ho trochu vzrušit. Svým kolenem zatlačil na jeho rozkrok, Ravi, ačkoliv nechtěl, ze sebe vydal stén. Při sténu pootevřel pusu, takže se starší dostal jazykem k tomu jeho. Mladší začal spolupracovat s myšlenkou, že čím dřív dá Leovi, co chce, tím dřív bude mít pokoj. Začali svými jazyky svádět válku, přičemž sundal jeden druhému sako a vyhrnovali si navzájem trička. Nakonec i blonďáka pohltila vášeň, byl v plné náladě na sex se starším. Přetáhl mu tričko přes hlavu, potom se přisál na jeho krk, kde zanechal malý flíček. Černovlásek vyhrnul mladšímu triko a přisál se na jednu z jeho bradavek, druhou mnul mezi prsty. Ravi se snažil hlídat si své stény, jenže jakmile ruka staršího zabloudila pod jeho boxerky, jeden hlasitý upustil. Leo najednou přestal se zamračeným pohledem.
" Chceš, aby nás slyšeli?!" sykl po něm, mladší se jen omluvně usmál, nad čímž znovu roztál. Přisál se na jeho rty, aby tlumil stény, protože ruku mu znovu strčil do jeho kalhot. Ravi vzdychal do jeho úst, což ho vzrušovalo ještě víc. Touha ho naprosto pohltila, sundal si přebytečnou látku i z mladšího. Klekl si před něj a vzal si do úst jeho obnažený penis. Opakoval pohyby nahoru dolů, dělal to rychle. Nechtěl, aby je někdo načapal, i když bylo to vzrušující takhle se schovávat, jako zakázané ovoce. Mladší se mu rychle udělal do pusy, zhluboka oddechoval. Leo ho otočil, aby se rukama opřel o dveře. Párkrát si přejel po své chloubě a zajel do Raviho otvůrku, jen špičkou, protože na něj nebyl zvyklý. Navíc on sám býval většinou ten pod někým, tohle pro něj taky bylo poprvé. Když už cítil, jak blonďák povolil, vsunul do něj svůj penis až po kořen, po tomhle musel znovu počkat. Z očí mladšího vytryskly slzy.
" Nepoužíváš něco jako lubrikant?!" kříkl na Lea tlumeně, byl vážně v neskutečné bolesti.
" Počkej!" odpověděl starší stejným tónem a trochu se v něm pohnul, odezvou mu byl stén, ten úlevný. Mladší se pohl směrem k němu, což byla jasná známka, že může pokračovat. Černovlásek se v něm začal pohybovat, sám si určil tempo, u kterého se domníval, že oba vyvrcholí. Brzy se oba začali potit, jejich spocená těla se o sebe otírala, oba si to užívali. Ravi se naklonil k Leovi pro polibek, který ho s radostí přijal. Jejich rty však nechal spojené, odpojili se až při společném vrcholu. Oba dva měli co dělat, aby se neskáceli k zemi.
Po jejich menším souznění se začali sprchovat, starší však cítil, že chce jaksi víc. Blonďáka už otravovat nechtěl, věděl, že je k smrti unavený. Už ve sprše začal uvažovat, kdo bude jeho další obětí.
Cesta do dormu byla neobyčejně dlouhá, Lea to přímo mučilo. Nikdo to ale vidět nemohl, manažer řídil a Ravi vytuhl hned, jakmile se dostali do auta. Díky bohu se už dostavili do bytu, ve kterém bydleli s ostatními členy. Od chvíle, kdy dorazili, začal černovlásek hledat svou oběť. Věděl, kdo to bude, už si to předem určil. Mířil do jejich pokoje, měl štěstí, že s leaderem sdílel pokoj. U dveří se však musel zastavit, pousmál se nad zvukem, který vycházel zpoza dveří. Pomalu je otevřel a co neviděl! Sám N byl ve stejném stavu jako on. Když Hak Yeon postřehl osobu stojící ve dveřích, všeho, co právě dělal nechal. Vzal Lea za rukáv a stáhl si ho do postele, kde se dravě přisál na jeho rty.
" Co vám tak trvalo?" vydal ze sebe mezi polibky na drženě N, opravdu se na mladšího těšil. Během sekundy mu přetáhl triko přes hlavu, on už byl bez trika. Vlastně na sobě měl už jen trenýrky po večerní hygieně… Leo si teď vyměnil pozici, zase byl dole. Pokaždé, když spal s leaderem, tak byl uke. Přejížděl svými prsty po N-ových zádech při jejich vášnivě dravém líbáním. Sem tam Hak Yeona kousl do rtu, u toho jejich vzrušení ještě víc rostlo. N se přesouval k Leovu krku, ale musel se pozastavit.
" Ale ale ale… Ravi si tě označil!" myslel si, že mladší spí jen s ním a věděl, že to bude Ravi, protože ráno na krku Leo neměl nic. On však jen pokrčil rameny, nebude se přece bránit, když to je pravda.
" Fajn, tak to ti kašlu na předehru." Sykl na něj leader " Otoč se a na všechny čtyři!" poručil mladšímu, měl v plánu ho takhle potrestat. Celkem ho mrzelo, že Leo spí i s jinými, chtěl být jediný. Jak přikázal, tak mladší udělal. Vnikl do něj rychle bez varování, téměř okamžitě začal přirážet, ale příšerně pomalu. Lea to výslovně mučelo, chtěl víc, snažil se zrychlit tempo přírazů, bylo mu to však prd platné. Nezmohl nic.
" Prosím!" zakňučel a podíval se na staršího, na kterém bylo vidět, že je trochu uražený. Překvapilo ho to, nevěděl, že N bude reagovat takhle. Najednou s přírazy přestal, nechtěl dát pokračovat, celý z něj vyšel a lehl si vedle mladšího. Neměl už na nic chuť. Leo se nad něj přehoupl, starší neměl ponětí, co chce dělat.
" Když nemůžeš ty, můžu já." Políbil ho láskyplně na rty. Hak Yeon byl v tranzu, neměl ponětí, co chtěl mladší udělat. Došlo mu to ale blesku rychle, jakmile do něj Leo začal vnikat. N vykulil oči, z očí mu vytryskly slzy, byl taky překvapený. Nikdy by si nepomyslel, že tohle někdy udělá. Mladší mu začal stírat slzy, čekal, až si leader zvykne. Po chvíli se v něm začal pohybovat, rychle zrychloval. Neodtrhoval se však od rtů staršího, pořád jej láskyplně líbal. Aby mohl N rychleji vyvrcholit, tak se chopil jednou rukou jeho penisu, který začal dráždit. Oplátkou mu bylo zavzdychání staršího do jeho úst. Po krátké době oba vyvrcholili, Leo se skácel na tělo jeho leadera. Ležel na jeho hrudi, poslouchal tlukot jeho srdce, vnímal taky jeho zklidňující se dech.
" Hak Yeon-ah…" ozval se po chvilce.
" Hmmm?" zabručel starší, zdálo se, že je ještě pořád uražený.
" Promiň. Mi… Miluju tě…" kuňkl do jeho hrudi, kam schoval svou hlavu, jenže N mu ji zvedl, aby viděl do jeho očí.
" Já tebe víc." Vydechl a znovu spojil jejich rty v jedny. Pořád ale nechápal, proč teda spal s ostatníma, do té doby, než se za dveřmi ozvala věta:

" Kluci! Jsme v háji, jsme bez Lea!!!" panická věta pocházela od nejmladšího. Leader měl chvíli pocit, že po něm hned vyletí, ale to rychle hodil z hlavu, když ho kolem těla obmotaly dvě paže…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 19. července 2017 v 21:12 | Reagovat

To bylo moc hezké :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama