Love on the first sight

26. července 2017 v 15:49 | Carol |  FanFikce
Ahoj, další středa je zde a znamená to jediné :3 Další OneShot! S touto fan fikcí přichízí mé vzpomínky. Tohle byla moje první bromance na kpop. Úplně první fan fikce, která mě dostala do světa kpopového bromance. Proto se chci i omluvit... Bude tady asi hodně chyb a je tam taky dost nesrovnalostí. Ach ano, první 18+ bromance...
No, tak uvidíme jak to posoudíte vy :) Užijte si čtení :3
| OneShot | České/Czech | FanFikce | SuJu | Pairing: KyuMin | By Carol |

Park. Ve dne tak klidné a nádherné místo, v noci však temné a strašidelné. Alespoň pro mě. Nejsem strašpytel, jen nemám rád temná místa, nahání mi hrůzu. Asi se moc dívám na detektivní pořady a horory, ale co mám dělat, když mě to baví. Kolikrát jsem zkoušel přestat, ale jakmile jsem zapnul televizi vždycky tam něco takového hrálo.
Kolem mě pobíhali děti, co si sem s rodiči přišli hrát. Mám je rád, mají bezstarostný život a nic moc si z něj nedělají. Nechápou, co většina věcí znamená, proto jim to je taky jedno. Byl jsem taky takový, všichni jsme byli. Čím víc rosteme, tím víc starostí máme. Já bych se například nejradši vykašlal na školu, stejně jsem na výšku jít nechtěl, naši mě tam donutili jít. Studovat na doktora je těžší než se zdá, všechny ty latinský názvy… Kdo je sakra vymyslel? Uznávám, doktoři jsou důležití a z mého pohledu dost geniální, když se naučili to všechno.
Z mých myšlenek mě vytrhl míč, který mě udeřil do zad. Byl sice nafukovací, avšak ránu jsem cítil. Vzal jsem míč do rukou, to za mnou ale přicupitala malá holčička a natahovala se po míči.
" Dej!" kuňkla, musel jsem se pousmát. Stavila se na špičkách, ručičkama šmátrala směrem k nebi.
" Jin Ah!" přiběhl k ní nějaký kluk. Byl hezký, vysoký, měl hnědé vlasy a čokoládové oči.
" Nesmíš mi takhle odbíhat, tvé mámě by se to nelíbilo a tátovi už vůbec…" zarazil se, podíval se na mě, když jsem malé Jin Ah podával nafukovací míč. Chvíli na mě ještě zíral, nebylo mi to nepříjemné, jenže kolem nás chodili lidi. Jeho výraz v obličeji byl unešený, nebo spíš, jak to říct… Takhle nějak se člověk dívá, když někoho miluje, ovšem my se viděli poprvé v životě. Dal bych cokoliv za to, abych se na něj mohl podívat stejným pohledem, ale tady by to bylo nevhodné a on by si nejspíš všiml, že jsem gay.
" Tvoje sestra?" zahnal jsem své myšlenky otázkou, ukazujíc prstem na Jin Ah.
" Ne, jen ji hlídám. Hlídám děti jako brigádu, když jejich rodiče nemají čas." Vzpamatoval se " My si tykáme?" zeptal se najednou. Zvedl jsem obočí s nevinným výrazem v obličeji, do toho jsem ještě pro efekt máchl rukama.
" Jmenuji se Sungmin." Podal jsem mu ruku s úsměvem, chvíli váhal, ale přijal ji.
" Kyuhyun. Ale co to tykání?" naléhal.
" Kolik ti je?" povzdech jsem si, znovu zaváhal.
" Devatenáct."
" Takže jsem starší. Můžeme si tykat, nerad si vykám s mladými lidmi. Pokud to teda není můj nadřízený." Upřesnil jsem, to už jen pokýval. Znovu nastala chvíle trapného ticha. Měl jsem chuť ho někam pozvat, ale nechtěl jsem ho vylekat. Nevypadal na ten typ, co se snadno vyděsí.
" Dáš mi svůj kontakt?" zkusil jsem to víc nenápadnějc než ' Můžu tě na něco pozvat?', když nad tím tak přemýšlím, mohlo by to vlastně být i lepší… Nechápavě se na mě díval.
" Beru si kontakty od lidí, kteří mi přijdou sympatičtí. Buduji si tak nová přátelství." Zalhal jsem, vážně jsem se s ním ještě někdy chtěl vidět. Naštěstí další nechápavé pohledy ani otázky nenastaly, místo toho jsem dostal, oč jsem žádal. Musel jsem jít, čekali mě další zkoušky z medicíny. Když přišlo na loučení, dokonce se na mě i usmál, Jin Ah mi mávala, div jí neupadly ruce.
" Vzhůru do knih." Zabrblal jsem si sám pro sebe " Nenávidím učení…"
Uběhl týden, mám po zkouškách a Kyuhyuna jsem za ten týden nedokázal kontaktovat. Bál jsem se, že mi dá košem. Jenže když to nezkusím, tak nic nevím. Risk je zisk, no ne? Vytočil jsem jeho číslo, téměř okamžitě to vzal.
" Prosím?" ozvalo se z druhého konce, srdce se mi náhle rozbušilo. Byl jsem omámen jeho hlasem.
" Ahoj, to jsem já, Sungmin. Máš dneska čas? Udělal jsem zkoušky a rád bych to nějak oslavil…" snažil jsem se, abych zněl, co nejnormálněji a ať hlavně nejde poznat, že ho zvu na rande. Pořád jsem nevěděl, jestli je hetero nebo homo jako já.
" Nejsem proti, ale alkoholem slavit nechci." Ozvalo se po chvilce.
" Já neříkal, že chci pít." Odvětil jsem " Co třeba kino?" navrhl jsem.
" Nechceš přijít k nám? Máme domácí kino. Je to lepší, pohodlnější a nemusím se nějak namáhat s Jin Ah, protože si může hrát. Dnes ji znovu hlídám…" řekl nervózně, samozřejmě jeho návrh se mi líbil mnohem víc, než ten můj.
" Rád. Pošli mi, prosím, adresu." Odpověděl jsem, v tu chvíli típl. Do pár vteřin se mi dostalo smsky s adresou, bydlel na druhém konci města, musel jsem sebou hodit. Učesal jsem se, vzal si čistý triko, džíny a koženou bundu, nezapomněl jsem se taky navonět. Cestou ke Kyuovi jsem se stavil ještě v obchodě pro popcorn, vzal jsem taky nějaké bonbony pro Jin Ah.
Stál jsem přede dveřmi, najednou se však rozrazili dveře, stál v nich Kyuhyun.
" Čau, pojd dál." Vyzval mě, byl více uvolněnější než před týdnem, vypadal i celkem šťastně. Nevěděl jsem, jestli to je kvůli tomu, že mě vidí nebo ne, jeho úsměv mě ale dostával do kolen.
" Jak jsi věděl, že jsem tady?" zeptal jsem se v předsíni, on si to šmátroval dál do hloubi domu, podotýkám, dum byl obrovský.
" Viděl jsem tě vystupovat z auta." Broukl, on mě vyhlížel?
" Jsi dneska nějaký happy." Podotkl jsem, jakmile jsem zjistil, do jaké místnosti vlastně zaplul, obývák.
" Jo, dneska se mi stalo něco fajn…" souhlasil, nevypadal však, že mi to chce povědět. Sedl si ke skřínce, kterou otevřel, následně z ní vytahoval dvdčka:
" Na co se chceš podívat?"
" Ještě jsem nad tím nepřemýšlel…" přiznal jsem, navíc mě popadla zmatenost. Dneska byl jako jiný člověk, před tím byl tak… Tak opatrný, nechápal jsem to.
" Co třeba tenhle horor? Ještě jsem ho neviděl…" ukázal mi se zamyšleným výrazem, znovu se podíval na dvd a skousl si ret. Nejradši bych se na něj teď hned vrhl, měl vzhled badboye, do toho byl tak roztomilý. Výběr jsem nechal na něm, takže bylo vybráno.
Chvíli jsem čekal v obýváku, protože Kyu šel dát Jin Ah spát, přece jen už bylo pozdě. Přišel později, než jsem čekal, proto jsem se nějak pokoušel zapnout kino s dývkem, zatím co byl pryč. Díky bohu úspěšně. Sedl si vedle mě na gauč, zbývalo už jen zmáčknout tlačítko play. Ten horor jsem neznal, byl zajímavej s námětem posednutí ďábla. Vedle mě seděl skrčený hnědovlásek tisknouc si polštář k tělu. Viděl jsem strašidelnější horory, tenhle měl vážně hodně lekaček, dobré tak na infarkt pro slabé povahy. Musel jsem se usmát, když Kyuhyun u každé z nich nadskočil. Ne jednou mě chytil za ruku, potom ji však odtáhl.
Polovina filmu byla za námi, já už však nedokázal registrovat film, protože mi během jedné scény skočil Kyu kolem krku. Tentokrát se však nepustil, a když čekal lekací scénu, schoval si obličej do mého trička. Nedokázal jsem z něj spustit oči, na první pohled nevypadá jako by se bál něčeho takového…
" Už tě to nebaví?" zeptal se, naše obličeje byli tak blízko sebe. Nedokázal jsem vnímat nic jiného než jeho oči a rty, těkal jsem z jednoho na druhé. Cítil jsem touhu. Touhu zmocnit se ho. Nečekal jsem na nic, přisál jsem se na jeho rty. Měl jsem otevřené oči, abych viděl jeho reakci, když ale oči zavřel, udělal jsem to samé. Spolupracoval se mnou, což se mi líbilo, jenže jsem se nedokázal ovládat. Pomalu jsem ho pokládal na gauč, jakmile už konečně ležel, přitiskl jsem mu koleno k rozkroku. Při jeho sténu, jsem se jazykem pro bojoval k tomu jeho. Překvapilo mě, když mi začal vyhrnovat tričko, v mém kurentním stavu jsem to s radostí přijal. Přetáhl mi triko přes hlavu, nechtěl jsem být pozadu, když jsem tohle všechno začal, proto jsem mu přetáhl jeho triko přes hlavu. Nechybělo dlouho a naše kalhoty byly taky dole, chystal jsem se mu stáhnout boxerky, ale otevřely se dveře do obývacího pokoje. Stála v nich Jin Ah v pyžamu s plyšovým králíčkem v ruce…
" Strejdo, já jsem měla zlý sen…" zamumlala rozespale, ještě si utírala slzičku pod okem. Podíval jsem se na Kyuhyuna pod sebou, který koukal na mě. Díval se stejně zoufalým pohledem jako já na něj, najednou se otočil a oba jsme skončili na zemi pod gaučem. Rychle se zvedl, spěšným krokem šel k malé, která na nás nechápavě zírala. Kdo by taky nezíral, byli jsme jen v trenýrkách.
" Co jste dělali?" vyzvídala.
" Bylo nám horko." Řekl pohotově Kyuhyun, zdálo se, že tomu uvěřila. Vzal si ji do náruče, znovu ji šel uspávat. Seděl jsem na gauči.
" Co mám jako teď dělat?" měřil jsem si pohledem bouli v trenýrkách, nadrženost nějak neustupovala. Sáhl jsem si do trenýrek a začal se sám uspokojovat. Ve slasti, kterou jsem si sám vykonával, jsem zakláněl hlavu. Oči jsem měl zavřené, takže jsem netušil, že se Kyu vrátil. Vytáhl mi ruku z trenek a nahradil ji svou. Přerývaně jsem dýchal, své stény jsem se snažil tlumit, ale nešlo to. Trvalo to tak až do mého vyvrcholení, hned po něm jsem se znovu přisál na jeho rty.
" Za to si zasloužíš odměnu." Řekl jsem mezi polibky, to už jsem šmátral k lemu jeho boxerek, jedním pohybem jsem mu je sundal. Rukou jsem ho začal dráždit i škádlit, líbilo se mi jeho nesouhlasné kňučení, byl k sežrání.
" No tak!" zakňučel trochu agresivněji, to byl pro mě signál. Po hrudi jsem mu jazykem sjel až k chloubě, objel jsem mu špičku penisu, nakonec jsem pohltil skoro celou jeho délku do úst. Pohyb nahoru dolů byl brnkačka, zanedlouho se mi udělal do pusy, všechno sperma jsem spolykal. Zhluboka dýchal. Hladově jsem se přisál k jeho rtům. Rád bych zašel dál, ale museli bychom na to mít mnohem větší klid a hlavně být sami, protože znovu přišla malá.
" Jestli chceš použij sprchu, já se vykoupu ve vaně. Nebo naopak?" zeptal se hnědovlásek, poté, co dnes už po třetí dal Jin Ah spát. Raději jsem se sprchoval, proto jsem s návrhem A souhlasil.
Kyu si napustil horkou vodu, já ji na sebe rovnou pustil, chvíli jsme se sprchovali a koupali, když se najednou zeptal:
" Vážně si jen tak vyměňuješ číslo, když ti je někdo sympatickej?"
" Ne, ale snažil jsem se být nenápadnej…" usmál jsem se nad vzpomínkou " Víš, zamiloval jsem se do tebe na první pohled…"
" Já do tebe taky… A Min-ah?" potěšil mě, teď už můj přítel.
" Hmmm?" podíval jsem se na něj ze sprchy.
" Mám hezký nohy?" zvedl chlupatou nohu z vany, vyprskl jsem smíchy.
" Ty jsi blbec!" oba jsme se začali nahlas chlámat, není třeba dodávat, že ten malý ďáblík přišel znova.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 26. července 2017 v 16:12 | Reagovat

To bylo hezký. Mě se to líbilo.
To já když napsala svojí první ff, tak taky byla 18+ a bylo to hrozný...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama