Popisy mých nápadů alias skoro knížek | Anketa pro vás

12. srpna 2018 v 18:15 | Carol |  Výkec
| Výkec | Anketa | By Carol |


Tak vás všechny po trochu kratší době než normálně zdravím~ Na předešlé anketě vás pár hlasovalo a to mě potěšilo! S komenty už to bylo trošku horší, každopádně si s tím moc nelámu hlavu, protože tiché človíčky v rámci internetu znám a taky se jím byla. Nebo pořád ještě někdy jsem, záleží na zajímavosti článku, příběhu nebo čehokoliv jiného.

Nicméně se vraťme k hlavní myšlence tohoto článku. I přesto, že jsem si řekla, že nejřiv vždycky celou knihu nebo kapitolový příběh dopíšu, napadlo mě vám tady nechat začátek, abyste věděli, na co se těšit. Uznávám, některý žánr nemusí být zrovna pro vás a ten další třeba i jo. Právě proto tady bude anketa, abyste hlasovali pro svůj výběr. :)

Ke každé knihe sem hodím popisek, o čem zhruba by mohla být a plakát, který jsem dneska dělala. Znamená to, že jsou celkem tři, a i když nejsou naprosto dokonalé, jsem s nimi spokojená. V popisu samozřejmě nebude prozrazený celý příběh, takže se nemusíte bát, že budete vědět úplně všechno o ději.

V průběhu psaní bude možné upravování a editování, proto říkám, že sem hodím jen ochutnávku první kapitoly nebo prológu, protože i ty se potom mohou trochu pozměnit. Nemyslím si ale, že zmeny budou drastické.

A málem bych zapomněla, v některých příbězích se budou opakovat dvě postavy. Nebudu vám říkat které, ale schválně, jestli si jich všimnete až se objeví~

Tak si říkám, že bych možná už měla jít na to :D

Oh! Všechny upozorňuji, že i když jsou na plakátech známí herci nebo zpěváci, nejedná se o fan fikci!!!


Život v myšlenkách


Popis:

Karen se stěhuje do New Yorku za účelem studia na vysoké škole, které by jí mohlo pomoct k dovršení jejího celoživotního snu. V bytě, do kterého se stěhuje nebude sama, ale s dalšimi třemi lidmi, kteří se stanou jejími dobrými přáteli. Během svého studia samozřejmě potká další přátele. Avšak nejvíce pozornosti získá kluk, který se Karen zalíbí. Jak si poradí s novým městem, novými přáteli a známostmi sama ještě neví. Této příležitosti se ale chce sebejistě chopit.

Svět andělů a démonů


Popis:

Faith a Madison jsou odjakživa nejlepšimi a nerozlučnými přítelkyněmi. Chodili spolu do školky, na základku i na střední, a všechno bylo naprosto normální. To se ale změní, když do školy nastoupí dva noví kluci. Začnou se dít zvláštní věci a obě dívky budou nuceny věřit na minulé životy a na kronikáře či poslíčky, kteří se snaži, aby osud každého člověk byl pečlivě zpečetěn a opatrován za jakýchkoliv okolností.

Dvojí život


Popis:

Do svých patnáctých narozenin byla Kayla normální dívkou, a pak se jí najednou změnil celý život před očima. Začala žít takzvaný dvojí život. Stala se z ní modelka před kamerou, ale za kamerou to byla stejná dívka, jakou byla do své kariéry. Tu starou holku už ale nikdo neviděl, všichni znali jen tu novou KAYLU, která byla populární a krásnou modelkou. V posledním ročníku střední školy se ale naskytá otázka... Chce být modelkou po zbytek svého mladého života, nebo pro ni má život přichystaného něco jiného?Každý ten příběh se děje dívkám zhruba v tom věku od 18 do 20 let, což je i můj věk, tak se prosím moc nedivte. Je to ten věk, do kterého se zatím dokážu vžít nejvíc.

Upřímně opravdu nevím, který z těchto příběhů by se vám mohl líbit nejvíc. Mě baví psát všechny, takže s tím žádnný problém nemám. Třeba vy najdete něco nového, nebo naopak něco do čeho se můžete v pohodě vžít a užít si to. Ovšem taky tady je možnost, že se vám nebude zamlouvat ani jeden z těchto příběhů, a to je v pořádku. Nemohu nikoho nutit, aby se mu alespoň jeden z nich líbil.

Každopádně, za jakýkoliv ohlas budu ráda. :-)

Zatím se mějte a ahoj^^

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Na první kapitolu/prológ jaké knihy byste byli zvědaví?

Život v myšlenkách
Svět andělů a démonů
Dvojí život

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 12. srpna 2018 v 19:19 | Reagovat

Jistě víš, že hetero povídky na blozích nečtu. Nemam je ráda, ale když mě nějaká opravdu zaujme, tak si ji přečtu. Tys nabídla celkem tři zajímavé příběhy, které by mohly oslovit čtenáře. Mě hodně zaujal ten úplně poslední "Dvojí život" :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama